Будівництво будинківНовини

Будівництво будинку

Оприлюднено

     До нас прийшло замовлення на будівництво будинку за технологією 3D після ознайомленням з фронтом робіт та узгодженням ціни, ми приступили до роботи. Про технологію 3D будівництва ви можете дізнатись в нас на сайті у відповідній статті.
    У процесі зведення будівлі на обидві зовнішні поверхні даної «сухої» структури наноситься шар бетонного розчину (торкрет-бетону) товщиною від 40 до 60 мм, або вручну, або переважно механічним способом. Під час даного процесу пінополістироловий наповнювач 3D панелей виступає в ролі опалубки та основи під штукатурку. Як тільки бетон твердне, 3D конструкція набуває свою структурну і функціональну міцність. В результаті виходить багатошарова система, в якій дві зовнішні залізобетонні оболонки з’єднуються між собою за допомогою просторової арматурної конструкції з діагональних стрижнів, і яка володіє значним опором здвигаючим зусиллям. Простіше кажучи 3D панель це великий кусок пінопласту переплетений арматурою, причому арматура з боків по довжині виступає на 10 чи більше сантиметрі, що заливається бетоном.

Етапи будівництва розпочинаються з Фундаменту

     Підготовка основи майбутнього будинку. Так-як дім передбачає підвальне приміщення ми спершу викопали котлован, після чого залили основу для 3D панелей, заливши в фундамент арматуру, яка і виступає основою для панелей. 

Після підготовлення основи можна приступити до монтажу стін

     Монтаж стін це зварювання між собою арматурної сітки та приварювання сітки до фундаменту, який попередньо був залитий разом з арматурою. Це забезпечую стійкість та міцність майбутніх стін.

 

Далі на черзі торкретування та обробка поверхні

     Торкретування це нанесення (під тиском) на оброблювальну поверхню шару бетону, щоб зробити її щільною, водонепроникною, міцнішою.  Після нанесення шару бетону на конструкцію переходимо до обробки поверхні. Обробляємо поверхню смолою задля захисту поверхні від сирості, що в свою чергу збереже від майбутніх руйнацій бетону.

 

 Після всіх цих операцій ми розраховуємо матеріали для покрівлі

Зводимо каркас майбутнього даху та вибираємо тип покрівлі в нашому випадку це безазбестовий шифер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *