Тепло є невід’ємною частиною нашого життя, та здоров’я. Найбільше це стосується того місця де ми найбільше знаходимось, звісно це наш дім. Вдома ми знаходимось найбільше часу. Тому важливо його утеплити. в даній статті ми спробуємо пояснити як встановити теплу підлогу. Адже тепла підлога нагріває повітря знизу, яке піднімається до гори почнімо труби. Перед початком укладки труби, необхідно пам’ятати про те, що існує декілька варіантів по укладці труби водяної теплої підлоги. Від цього залежить рівномірність та якість нагріву поверхні, чому так ? Адже трубу можна монтувати  в різному порядку та формі, і вона все одно буде працювати, проте на скільки  якісно як дізнатись. Дізнаємося тільки тоді коли запустимо котла, або центральне водопостачання та включимо водяну теплу підлогу, з практики можу сказати що 80 відсотків об’єктів не готові протестувати теплу водяну підлогу на коефіцієнт корисної дії, простіше кажучи: “чи гріє якісно та рівномірно”. Але це не так,  як всі ми знаємо, коли вода проходить по трубі, вона віддає своє тепло трубі а труба в свою чергу нагріває або покриття або стяжку. Таким чином в кінці контура вода (нагріваючий елемент) буде практично холодний, щоб цього уникнути потрібно дотримуватися всіх норм та правил.

Для цього є три схеми по укладці труби теплої підлоги:

  • Змійка
  • Ракушка
  • Комбіноване

В нашому випадку ми укладаємо трубу водяного теплої підлоги “Ракушкою”.

 

Отже з чого потрібно почати укладку водяної підлоги:

  • Розрахунок площі обігріву вибір труби
  • Колектор який буде регулювати температуру та рівномірний розподіл

Перед початком укладки водяної теплої підлоги, потрібно підготовити поверхню, почистити від бруду та сміття при можливості зробити вологе прибирання. Після прибирання можна починати укладку тепловідбиваючого утеплювача  товщиною 5 мм та проклеїти місця з’єднання, дана технологія використовується тільки при укладанні теплої водяної підлоги на каркасну підлогу, або на іншу дерев’яну поверхню, де не потрібна гідроізоляція та попередня підготовка поверхні.

Наступним етапом потрібно зробити розмітку для кріплення кліпсів, потрібно дотримуватися  рівності та відстані між трубами 150 мм . Я використовую лазерний нівелір, можна розміточний шнур, маркер, олівець, і тому подібне.

Починаємо монтувати кліпси в які будемо укладати трубу для водяної теплої підлоги, та кріпимо по підготовлених лініях кроком 250 мм.

Після закінчення монтажу кліпс починаємо укладати трубу водяної теплої підлоги.

Детальніше можна переглянути на відео:

 


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *