Перший етап монтажу каналізації завершено.1- Земельні роботи2- Насип піска 5 см3- Утеплення труби каналізації4- Насип піска 15 см5- Укладання плівки ( Служить як маяком для можливих земельних робіт, та зменшується можливість замерзання .)6- Насип піска 5 см (Ізоляція плівки від пошкоджень)7- Насип грунту Залишається гідроізоляція входу та виходу труби каналізації

Вітаємо на 3-й статті по будівництву прибудови в селі Рожни, Броварського району, дачний кооператив трудовий. В даній статті проводитиметься каналізація та вода поетапно. Етапи проведених робіт:

  1. Земельні роботи.
  2. Насип піску 5 см.
  3. Утеплення труби. Насип піску 15 см.
  4. Укладання плівки. Насип піску. Насип ґрунту .

Земельні роботи.

На етапі земельних робіт зазвичай копаємо каналізацію, та траншеї для труб, проте на наше щастя в замовника вже викопана каналізація, та є колодязь від якого буде вестись водопровід. І ми приступили до копання траншеї глибиною 70 см для каналізаційної системи, та окремо для водопровідної системи. Всю викопану землю ми залишили по бокам траншей. Адже вона буде необхідна для засипання ям, нижче на фото ви можете побачити проведені роботи на етапі земельних робіт. Яму для стічних вод викопали під кутом приблизно 15 градусів, що забезпечить природне стікання води по каналізації. Не використовуючи насосів для забезпечення стікання відходів.

Насип піску 5см

Для забезпечення опори для труб, перший шар котрий ми підсипали був 5 сантиметрів. І складався з піску, свого роду амортизаційний шар, котрий використовується для забезпечення надійної опори для труби.та забезпечення меншої вологості, що сприятиме меншій ймовірності замерзання труб. Також вибили отвори для труб в стіні прибудови, колодязі та септику. В стінах та в катках ми промазали отвори між трубою та дотичними, смолою для запобігання проникнення вологи в приміщення.

Утеплення труби. Насип піску 15 см.

Додатково використали izoflex, для зменшення ймовірності замерзання води при мінусових температурах. Поверх каналізаційної труби намотали плівку та обмотали її скотчем. На цьому утеплення труб завершене, і ми приступили до наступного кроку, а саме до засипання піску товщиною 15 сантиметрів. Пісок використовується через те, що вода швидше протікає крізь нього, що забезпечить пришвидшенню відходу вологи від труб, це матиме великий плюс під час зимового періоду для каналізації та води. Адже ймовірність утворення льодяної покриву навколо труби практично дорівнюватиме нулю. До того ж навколо водяної труби утворюватимуться краплі води котрі мають відходити через пісок в землю. Пісок засипається в рівень з трубою, також слугує як повітряна подушка.

Укладання плівки. Насип піску. Насип ґрунту .

Шар плівки виконуватиме дві основні функції: слугуватиме маяком та зменшить ймовірність замерзання. Функція маяка буде забезпечувати позначення початку труби, для можливих майбутніх робіт( заміна труби, садження дерева, копання траншеї і т.д.). Дана функція досить корисна адже важко згадати через рік в якому саме місці була закопана труба. А друга функція забезпечує додаткове утеплення труби, що знову ж таки досить корисно в зимовий період часу, при мінусових температурах. Після укладання плівки засипаємо ще одним шаром піску, завтовшки 15 сантиметрів. та кінцевий шар, шар ґрунту котрий покриває всю поверхню. Всі шари ущільнюються, в нашому випадку використовувалось декілька прийомів. А саме ущільнення з допомогою ручного ущільнювача, а не бензинового також подекуди не мали доступу тому використовували ноги.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *