Вітаємо, на сайті крок до ремонту, ми займаємось професійно ремонтно-будівельними роботами. Наша команда має великий досвід в ремонтній та будівельній справі. Ми взяли на виконання проект в селі рожни, проект включає в себе підготовку та побудову фундаменту/ монолітної стіни, підведення води. Решту виконуватиме замовник, це перша стаття з серії, в даній статті ми розглянемо виконання проведених робіт. А саме:

 • зачищення площі від сміття,
 • копання котловану під фундамент,
 • підготовчі роботи для лиття котловану,
 • в’язання арматури,
 • лиття фундаменту.
  Тож розпочнімо, приїхавши на об’єкт, ми провели заміри та підрахунок приблизних витрат та підрахування кошторису об’єкту. Після чого ми узгоджуємо план виконуваних та кошторис виконуваних робіт.

Після узгодження кошторису на проведення робіт та хід проведення робіт, ми почали виконувати роботи. І в першу чергу, наші спеціалісти почали виконувати підготовчі роботи. Почали з демонтажу штукатурки та підмостки, котра заважала для копання котловану для фундаменту. Для проведення даних робіт, наші спеціалісти використовують спеціальні допоміжні засоби. А саме перфоратор, адже не дуже зручно оббивати все молотком. Жоден замовник не чекатиме тижні, поки проведуться тільки підготовчі роботи. Також крок до ремонту дбає про своїх працівників, та надає засоби індивідуального захисту. В даному випадку: рукавиці, окуляри, взуття з металевою вставкою.

Після проведення демонтажних робіт та прибирання сміття, ми приступили до копання котловану, під монолітну плиту. Ми не використовували спеціальної техніки, адже вийшли б за межі фінансування. Тому ми копали в ручну, що зайняло три дні. Викопали котлован на 90-100 сантиметрів. Було не важко копати котлован , через м’який ґрунт та поверхневий пісок. Після завершення робіт, по викопуванню котловану ми почали проводити роботи з ущільнюванню ґрунту. Для цього використали спеціальну техніку, вібраційну машину, також використали засоби індивідуального захисту. Рукавиці, навушника, та взуття з металевою вставкою.

Після ущільнення ґрунту команда кдр провела наступні роботи:

 • Вимостили захисний шар, з піску товщиною 10 сантиметрів, та ущільнили його вібраційною машиною.
 • На піщаний шар накладається геотекстиль, який використовується для ущільнення наступних шарів. Та меншого просідання фундаменту в майбутньому. Після накладання геотекстилю його стики необхідно проклеїти спеціальним скловолокном.
 • Вимостили наступний шар з піску, завтовшки 10 сантиметрів та ущільнили його вібраційною машиною.
 • Наступний шар щебеню 20*40, та ущільнення його
 • Знову шар піску для захисту наступного шару мембрани, шар піску завтовшки 5 см, також ущільнили його.

Далі наші спеціалісти виконали монтаж спеціальної поліетиленової мембрани. Дана мембрана складається з суміші каучуку та поліетилену, що забезпечує витримку високих температур. Також мембрана використовується для фундаменту, як гідроізоляційний шар, після нанесення мембрани її стики проклеюються спеціальним скотчем з такого ж матеріалу. Та використанням додаткових засобів, газової лампи. Також можна використати газову горілку, але в нас була доступна лише газова лампа. Після проклейки наші спеціалісти почали в’язати металевий каркас для фундаменту. В’язали арматуру в два шари, товщина арматури 20 мм. Арматуру по контору випустили вище для майбутніх стін, після закінчення пов’язки арматури приступили до зведення опалубки. Перед виставленням опалубки слід перевірити рівність стін, і перевірити рівність металевого каркасу. Виставивши опалубку, переконайтесь в міцності конструкції, в місця де можливе протікання бетону ( щілини, порожнини під опалубкою ). Бажано чимось закрити, або ж підсипати землею. Після проведення виставлення опалубки та кінцевих перевірок, приступаємо до заливки фундаменту.

До завершення даної частини роботи, наша команда стикнулась з рядом проблем: несприятливі умови, затримка з подачею ресурсів ( бетону). На незначний час, через трафік міста Київ. Але ми завершили дані роботи за 19 днів. В наступних статтях ми будуватимемо стіни та дах. Та по закінченню підіб’ємо загальний час виконання об’єкту.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *