Вітаємо на сайті крок до ремонту, і це остання стаття з серії проекту в селі Рожни Броварського району, дачний кооператив трудовий. В даній статті, ми будемо готувати фундамент під терасу. Ми вже робили фундамент для прибудови, цей фундамент буде подібного типу, теж армований але ми не будемо вкопуватись. Адже для тераси немає необхідності робити глибокий фундамент, тому він буде поверхневий, тож приступимо.

Спершу висипаємо перший шар піску, 5 сантиметрів після чого виставляємо опалубку. Виставляємо опалубку по центру та засипаємо піском, це необхідно для заощадження бетону. Так як наша конструкція нічого важкого не нестиме, а всього терасу в центрі немає необхідності витрачати велику кількість бетону. Після розпланування піску по центрі, виставляємо опалубку згідно плану.

Далі застеляємо плівкою, та в’яжемо арматуру, армований каркас квадратами 20*20. Використовуємо 12-у арматуру, По колу в’яжемо в два ряди, а по центру в один над самим насипом. Також не забуваємо, що пісок необхідно ущільнити, для уникнення тріскання фундаменту в результаті просідання піску. Після пов’язки арматури приступаємо до залиття бетоном, заливаємо в один шар за один раз. В результаті чого маємо чудову основу для тераси. На цьому поки що припиняється робота адже по переду морози та подальші роботи будуть не матимуть сенсу, так як бетон перемерзатиме в результаті чого конструкція почне сипатись через певний час. Що негативно позначиться на терасі та на нашій роботі в цілому.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *