Вітаємо на сайті крок до ремонту, в даній статті ми спробуємо роз’яснити, як правильно підключати розетки вимикачі. З власного досвіду, приїжджаючи на об’єкт ми часто спостерігаємо низку ситуацій, коли підключення розеток може призвести до пожежі. Електрика вам не забавка, на першій фотографії нижче, зображено результат активного використання розетки. При активному використанні, контакти розетки розгинаються, в результаті чого дана розетка починає іскрити при наступних ввімкненнях електричних пристроїв.  Адже при розігнутих контактах вилка має вільний хід, і не закріплюється надійно. Результатом цього є оплавлені розетки, згорілі вилки та передчасних вихід з ладу електричного прибору .

Проте в котре ми переконуємось, що деякі спеціалісти з електрики, не розуміють елементарного, та нехтують правилами безпеки. Не використовуючи спеціальних пластикових чаш, котра гасять вогнище при плавлення. Та ризикують здоров’ям і життям клієнтів, приклад такої зображено роботи вище на фото. Пожежа не відбулась лише тому, що це свіжа робота. Електрик не вставив чашу тільки тому, що вона заважала і псувала вид. А те що електричний кабель проведений через металевий каркас, взагалі не проблема. Електрика безпечна тому не варто хвилюватись через враження струмом, через пошкодження кабелю. А те що дерево та легко займистий пінопласт заходиться по колу взагалі не проблема.

В таблиці котра знаходиться вище, вказано діаметри кабелю, та те який максимальний струм він може витримає без пошкодження. Також на скільки кіловат може бути підключений пристрій, до розетки з кабелем вашого перерізу. Проте якщо ви використовуєте розетку по максимуму, та підключаєте досить вибагливі електричні пристрої. Ви можете перепалити кабель, адже кабель починає грітись, та його ізоляційний шар може прогоріти. Відбувається розширення та звуження металу, в результаті чого метал деформується. Кожен такий перегрів збільшує поверхневий натяг. Через що кабель може перерватись, від чого розетка може перестати працювати. Тому що десь перервався кабель, і його необхідно замінити. Що призведе до несподіваних фінансових затрат.

Вище на фото показано стандарт монтування розеток вимикачів. Як бачите на фото, головне що має бути це монтажна коробка, в котру й монтуються розетки та вимикачі. Також при монтажі вимикача, саме головне що необхідно дотримуватись, це підключити фазу через вимикач. Цього правила необхідно дотримуватись, для уникнення враження електричним струмом замовника, в разі якщо замовник самостійно за мінятиме лампочку. Схема підключення вимикача знаходиться зверху. Якщо ви самостійно робите проводку в себе дома, не пошкодуйте коштів та часу. На забезпечення якості та надійності в своєму домі.


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *