Вітаємо на сайті крок до ремонту, дана стаття продовження виконання замовлення, по будівництву прибудови в селі Рожни Броварського району, дачний кооператив трудовий. Це друга стаття з серії, в даній статті ми розглянемо зведення армованого каркасу, для майбутніх армованих стін, та їх лиття бетоном. Ми вже залили фундамент нашої прибудови, з котрого завбачливо вивели армований каркас для наших стін. До даного каркасу продовжимо в’язати каркас стін. Спершу відміряли висоту до стелі, та позагинали арматуру, після чого пов’язали їх вертикально. Після чого почали в’язати горизонтально арматуру квадратами 20*20 см, в два шари  перев’язуючи шари між собою. Для більшої міцності, ось і готовий каркас для армованих стін. Перевіряємо рівність виставленого каркасу, перед залиттям бетоном.

Розпочали монтаж опалубки. Пiдготовка до бетонних робiт. Перед монтажем опалубки необхідно провiрити,рiвнiсть стiн та правильнiсть монтажу армокаркаса.

Підготовка опалубки для армованих стін

Після виставлення армованого каркасу приступаємо до виставлення опалубки. Бетон будемо лити в два прийоми бетону, приступаємо до виставлення опалубки. Для опалубки ми використали тирсоплити товщиною 25 мм, та зміцнили їх брусами 50*100 мм, бруси прикручували вздовж опалубки зміцнюючи перпендикулярними брусами через кожен метр. Зміцнювали наскрізними болтами, котрі скручувались з двох сторін. Після застигання бетону шпильки зрізуються, для розпірок використали поліпропеленову трубку діаметром 30 мм. Тирсоплити легко від’єднати після застигання бетону, через слизьку поверхню, та досить легко виставити завдяки великій площі покриву. Дерев’яні бруси забезпечують жорсткість конструкції, що не дасть бетону видавити опалубку. Зверху опалубки використали металеві підпори для більшої надійності та стійкості опалубки. Адже опалубку під тиском бетону може повести в бік, що може призвести до не рівних стін в майбутньому. А для віконної рами окремо зробили опалубку.

Залиття першого шару бетону, дверний отвір

Після виставлення опалубки приступаємо до залиття бетоном, під-час заливки бетоном його необхідно ущільнити, для ущільнення бетону у армованих стін використовуємо металеві прути. Адже під-час заливання щебінь може стати між опалубкою та каркасом, що в свою чергу утворить порожнину, що понесе негативні наслідки для армованих стін. Під-час лиття бетону необхідно все робити швидко, адже після того як бетон застигне його вже неможливо буде коригувати. Після завершення лиття першого шару, приступаємо до демонтажу стіни для дверного отвору. В першу чергу наносимо розмітки майбутніх дверей на стіну, після чого посилюємо дверний пройом металевою балкою з двох сторін. Нас дуже вразив інструмент від Дніпро-М, котрий витримав досить важке випробування. Фундамент був доволі товстий, і нам довелось прикласти чимало зусиль, для того аби вибити даний отвір. Після чого встановили рамку, та тимчасово встановили решітку, аби тварини не заходили в будівлю.

Другий шар бетону для армованих стін

Після завершення підготовки дверного отвору, через день, ми продовжили заливати армовані стіни. Спершу виставили зняли опалубку з першого рівня, та переставили її на другий рівень. Проводячи ті ж самі маніпуляції що й для першого, виставила тирсоплити котрі з’єднали між собою болтами. А в якості розпірок використали поліпропеленову трубку діаметром 30 мм. З зовнішнього боку ми підперли опалубку для більшої надійності, та уникнення просочення бетону. Адже буде досить велике навантаження на опалубку, після того як виставили опалубку. Здійснили контрольні заміри, після перевірки приступили до залиття другого шару бетону. Після застигання бетону зняли опалубку, результат проробленої роботи на фото.

Все монолітні стіни залиті, готуємось до монтажу перекриття. Після 14 днів як скріпне стіна буде здійснене навантаження на стіну. А поки на даному етапі роботи закінченні, ми


0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *